Oğlumla birlikte Polonya'daki Wroclaw LG fabrikasında çalıştım. İş kazası geçirdim ve sırtımdaki bir sakatlıktan sonra artık yürüyemeyeceğimi düşündüm. Oğlumla birlikte Transcarpathia'da yaşıyordum ve o sırada rehabilitasyon için paramız yoktu. Çok zor bir durumdu, çünkü işveren hastalık izninde maaşımı ödemeyi erteledi ve biz nereden yardım isteyeceğimizi bilmiyorduk. Sonra bir komşumuz, bir hukuk firmasının Polonya'da iş kazası ve mesleki yaralanmalar için tazminat almasına yardım ettiğini söyledi. İlk başta, dolandırıcılarla karşılaşmaktan çok korkuyorduk. Ancak Avrupa'da Avukat hukuk bürosu'nun avukatları oldukça profesyonel idi. Şirketin Polonya ofisinden bir avukat hastanemize geldi, tüm tıbbi konularda yardımcı oldu ve bir sözleşme imzaladı. 5 ay sonra rehabilitasyon için ilk büyük miktarı aldım. Onların yardımı olmadan kesinlikle asla ayağa kalkamazdım! Tüm arkadaşlarıma Avrupa'da Avukat firmasının Polonya avukatlarıyla birlikte çalışmalarını tavsiye ediyorum çünkü onlar her zaman yurtdışında yaşayan Türklere yardım etmeye çalışıyorlar!

Hakan
 • Hakan

Avrupa'da Avukat firmasını tesadüfen buldum, köyümden birisi onlardan bahsetti. 8 yıl önce Almanya'da trafik kazası geçirdim. Yaya geçidinde araba bana çarptı. Firma yetkilisine durumumu anlattım. Avukat, Almanya'da geçirdiğim trafik kazası sonrası tazminat alma hakkım olduğunu söyledi. Bir anlaşma imzaladık ve şirket tazminat sürecini başlattı. Kısa bir süre sonra, Almanya'dan bir temsilcim ve avukatım olduğunu söyleyen Bay Darek H.tarafından bir telefon aldım. Araba kazasından sonra hastanede bazı belgeler imzaladığımı hatırladım ama bu sözler beni şok etti. Avukat Darek H.'nin kazadan sonra aldığım yaralar için tazminat olarak 10.000 EUR aldığı ortaya çıktı. Banka hesabıma herhangi bir para transfer etmedi! Advokat v Europe firmasının avukatları, önceki avukattan tüm fonların iade edileceğine dair bana telefonla güvence verdi. Ek olarak, sigorta şirketinden alınan tazminat miktarını artırma şansı olduğunu da söyledi. Üç ay sonra, önceki avukattan gelen para banka hesabıma aktarıldı! Avukatlar ayrıca, sağlık durumum bu süre zarfında önemli ölçüde kötüleştiğinden, ek tazminat olarak sigorta şirketine 32.000 EUR tutarında dava açtı. Bozulmanın nedeni 8 yıl önce meydana gelen bir kazaydı. Advokat v Europe firmasının avukatlarının taahhüt edilen tüm yükümlülüklere uyacağına sizi temin ederim ve onları tavsiye ederim! İnsanların yararına başarılı bir şekilde çalışmalarını diliyorum!

Yakup
 • Yakup

Başımdan geçen acı dolu hikaye şu şekilde. Yurt dışında çalışmaya gittim ve Belçika'da bir trafik kazasının kurbanı oldum. Bir sabah işe giderken arabamıza bir kamyon çarptı. O korkunç kazada iki kişi öldü ve ben mucizevi bir şekilde hayatta kaldım. Ağır yaralandım, omurga kırığı, bacağımda kırık ve diğer yaralanmalar ile ölümden döndüm. Avrupa'da Avukat şirketi, meslektaşıma sınır dışı işlemini iptal etmesi için de yardım etti. Arkadaşlarım da, bu avukatlar ile Belçika'da sigorta tazminatı talebinde bulunabileceğini söyledi. Firma yetkilileri beni ziyaret etti, gerekli tüm evrakları imzaladık ve kısa bir süre sonra tedavi için parayı transfer ettiler. Tedavi sürecinde avukatlar sürekli beni ziyaret etti, sağlığımı sordu ve benimle ilgilendi. Tamamen memnunum ve bu hukuk şirketini tavsiye ediyorum!

Yasin
 • Yasin

Fransa'da geçirdiğim bir kazadan sonra bu avukatlar bana çok yardımcı oldular. Kaza sonucu kolum ve iki kaburgam kırıldı ve bir sarsıntı geçirdim. Daha sonra kolumdan iki ameliyat geçirdim. Avrupa'da Avukat firmasının bir temsilcisi bana geldi ve yardım teklif etti. İlk başta, bir hukuk bürosunun herhangi bir <strong>ön ödeme olmadan</strong> bile yardım etmeye hazır olacağına inanmadım. Çünkü Fransa'da para vermeden bir hizmet almak oldukça zordur. Ancak bu firma farklı idi. Bir anlaşma imzaladım ve üç hafta sonra bana para aktardılar. Ödemenin sadece ilk kısmı olduğunu ve daha fazlası için beklememiz gerektiğini söylediler. Bir ay sonra tekrar bir temsilci geldi, tazminatın ikinci kısmını getirdi ve yine de bir dava olacağını söyledi. Beni mahkemeye getirdiler, otel konaklama ve yemek masraflarımı karşıladılar. Mahkemede ifade verdim. Avukatlar, hakimin hangi soruları soracağını ve bunlara nasıl cevap verileceğini açıkladı. Benimle ilgilendiler. Tazminat miktarını artırmak için Fransa'dan uzman bir doktor beni muayene etti. Seyahatin tüm masraflarını hukuk firmasının ödediğini belirtmek isterim. Bunun için teşekkür ederim! Mahkeme sona erdi, tazminat miktarı beklediğimin çok üzerindeydi. Artık fiziksel ve psikolojik rehabilitasyona hazırdım.

Aleyna
 • Aleyna

2022 yılında Almanya'da ikamet eden amcamın vefatını öğrendim. Yaşayan en yakın akrabası olduğum için zor bir seçim yapmam gerekiyordu: mirası kabul mu edeyim yoksa red mi? Çünkü bu konuda çok para harcamam gerekecekti. Aslında reddetmeye hazırdım, ama neyse ki Avrupa'da Avukat şirketini buldum. Büro, "dava kazanılmazsa ödeme yok" anlaşmasıyla çalışıyor ve işlerini hızlı ve verimli bir şekilde yapıyor! Almanya'nın haricinde diğer Avrupa ülkelerinde de miras davalarını yönettiklerini ve tüm süreç ile ilgilendiklerini öğrendim. İçim rahatladı. Yılın sonunda gerçek bir Yeni Yıl hediyesi aldım çünkü ev satıldı ve banka hesabıma para geldi:)) Yapılan iş için çok teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye edeceğim!

Gazanfer
 • Gazanfer

Babaannemin ABD'de vefatından sonra, Avrupa'da Avukat firması ile birlikte onun mal varlığını ve vasiyetini aramaya başladık. Genel olarak, ABD Büyükelçiliği'nde tercümanlık işleri, sertifika ile birlikte bilgi ve tüm belgelerin toplanması yaklaşık bir yıl sürdü. Ama hepsi başarıyla sona erdi, teşekkürler! Sizi tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

Deniz D.
 • Deniz D.

Tazminat sürecinde emeği geçen herkese teşekkürler! Hollanda'da araçtaki yükü boşaltırken çok ağır bir şekilde yaralandım. Birkaç aydır da tüm tıbbi belgeleri topluyordum. Bu süreçte bir psikolog benimle çalıştı ve sonunda bu uzun zamandır beklenen an geldi. Rehabilitasyondan sonra sağlık durumumun düzeleceğine dair küçücük bir umut aldım. Bu tür bir rehabilitasyon ancak yurtdışında mümkündü, bu yüzden para benim için hayati önem taşıyordu. Avrupa'da Avukat firması gereken parayı sağlamak için tazminat noktasında çok yardımcı oldular.!

Serhat
 • Serhat

Ağabeyim Avrupa'da uzun yıllar kamyon şoförü olarak çalıştı. Bu bahar Almanya'da korkunç bir trafik kazasında vefat etti. Ancak şimdi, Avrupa'da Avukat firması avukatlarının verimli çalışmaları sayesinde, sigorta şirketinden tazminatın tamamını aldık. Teşekkür ederim.

Aleyna
 • Aleyna

Polonya'da, Lublin şehrindeki Doğa Bilimleri Üniversitesi'nde okuyorum. Ukrayna vatandaşlığım var. Annem Christina, ben okuldayken İtalya'ya çalışmaya gitti. İkinci evliliğini bir İtalyanla yaptı ve İtalya vatandaşlığı aldı. Katanya'da bir bakımevinde çalıştı. Annem ve kocası İtalya'da ölümcül bir kaza geçirdi. Avrupa'da Avukat hukuk bürosu, trafik kazasında en sevdiğim insanın kaybı için sigortadan tazminat almama yardım etti. Sonra İtalya'da miras konusunda benim temsilcilerim oldular. Artık Polonya'da eğitimime güvenle devam edebilirim çünkü Avrupa'da Avukat firması bana finansal olarak yardımcı oldu. Bu avukatlarla iletişime geçmekten çekinmeyin çünkü onlar gerçek profesyoneller!!!

Hanna
 • Hanna

Almanya'nın Hamburg kentinde bir trafik kazasına karıştım (karşıdan karşıya geçerken Alman plakalı bir araba çarptı). Sonra sigorta poliçem olmadığı için tedavinin cebimden ödenmesi gerektiği konusunda çok endişelendim. Avrupa'da Avukat hukuk bürosu, Alman sigorta kurumuna karşı dava açmama ve tazminat almama yardım etmeyi kabul etti! Almanca bilmediğim için bu durumla baş edemeyeceğimi de belirtmek isterim. Avukatlar tüm belgeleri topladı. Sonrasında çok hızlı ve verimli bir şekilde tercüme etti. Şimdi rehabilitasyon kursunu da tamamladım ve normal hayata döndüm! Çok teşekkürler!!!

Sinem
 • Sinem

Babam 2010 yılında kendi lojistik şirketinin bulunduğu İngiltere'de vefat etti. Vefatından sonra mal varlıkları, eşi, ben ve erkek kardeşim arasında paylaştırıldı. Ancak Lihtenştayn'daki banka hesabı mal varlığına dahil edilmedi. Miras işlerini yöneten kişi bankaya birkaç kez istek gönderdi ancak yanıt alamadı. Bu banka hesabı 8 yıldır kullanımda değildi. Araştırma yaparken karşıma Avrupa'da Avukat web sitesi çıktı. ""Neden o banka hesabını Lihtenştayn'da bulmaya çalışmıyorsunuz?"" diye sordum ve kendileriyle çalışmaya karar verdim. Ve, bu çok doğru bir karar oldu. Galiba bu kaderin bana bir yardımıydı. Bu hukuk firması sayesinde Lihtenştayn'daki banka hesabından miras fonlarını aldım. Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim, sizi tavsiye edeceğim!

Elizabeth
 • Elizabeth

Oğlumun Paris yakınlarında ölümünden sonra Avrupa'da Avukat firması ile işbirliği yaptım. Ekipten bir psikolog benimle çalıştı ve bana çok yardımcı oldu. Sigorta şirketi, mezarlıktaki iyi bir mezar için ödeme yapmayı kabul etti. Sonrasında ise yaşadığım acı ve ıstırap için tazminat aldım. Bu çok ağır bir kayıp, ancak yardımlarınız bir nebze olsun acımızı hafifletiyor. İyi işler yaptığınız için teşekkürler!

Yusuf
 • Yusuf

Çok teşekkürler, Avrupa'da Avukat ekibi! Polonya'da bir fabrikada geçirdiğim kaza sonucu sol elimi kaybettim. Bu zorlu rehabilitasyon döneminde, avukatlar tazminat alabilmem için gerekli belgeleri topladı ve ZUS'a (Zakład Ubezpieczeń - Sosyal Güvenlik Kurumu) gönderdi. Rehabilitasyon sonrası dönemde ise kazandığım tazminat miktarını tamamen harcadım. Çok memnunum.

Sergen
 • Sergen

Brno'daki Teknik Üniversitede (Brno University of Technology) ikinci sınıf öğrencisiyim. Birkaç ay önce otobanda meydana gelen trafik kazasına karıştım. Arabama alkollü bir sürücü çarptı. Yşanan bu kazadan sonra bacağımda açık bir kırık, kafamda zedelenme ve kolumda kırık meydana geldi. Avrupa'da Avukat firması sayesinde, rehabilitasyon için hızlı bir şekilde maddi tazminat aldım ve şimdi kazadan geriye sadece yara izleri kaldı. Başarılıl ve sorumlu avukatlar!!!

Deniz
 • Deniz

Teyzem Orysia, ABD'de Connecticut eyaletinde yaşıyordu. 98 yaşındaydı. Sürekli görüşsek de son 6 ayda onunla yazışmayı bıraktık. Bana çok yakın biriydi ancak ne yazık ki irtibatımız koptu. Kendisine ulaşmak için Amerika'da bir kişinin nasıl bulunacağına dair makaleleri incelemek amacıyla internette gezindim. Karşıma Avrupa'da Avukat hukuk bürosu çıktı. Kendileriyle temasa geçtim ve hukuk danışmanı merhum halamın mezarını ücretsiz bulmayı teklif etti. Bir hafta içinde Avrupa'da Avukat firması uzmanlarının buldukları karşısında hayrete düştüm. Teyzemin son zamanlarda bir bakım merkezinde yaşadığını öğrendiler. Şehrindeki St. Nicholas Kilisesi'ne bir araba bağışladığını ve mevduat hesaplarıyla ilgili bir işlem olmadığını öğrendim. Avukatlar, Aziz Nikolaos Kilisesi'nin rahibi ile temasa geçti ve o da nazikçe mezarın fotoğraflarını çekmeyi kabul etti. Ondan sonra içim rahatladı ve bir gayrimenkul davasını ele almak için Avrupa'da Avukat hukuk bürosu ile bir anlaşma imzaladım. Teyzem Orysia'nın mevduat hesabından para alalı 5 ay oldu. Şirketin avukatlarının nazik ricası üzerine, bu yorumu canı gönülden samimiyetle yazdım ve bu miras meselesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim!

Myroslava
 • Myroslava

Merhabalar! Kanada'daki miras sürecimizi paylaşmak istiyorum. Öncelikle Saskatchewan'da bulunan Saskatoon şehrinde miras kalan evin satışıyla ilgili verimli bir çalışma gerçekleştiren Avrupa'da Avukat firmasının tüm avukatlarına teşekkür etmek istiyorum. Büyükannem 1965'te Kanada'ya göç etti ve orada evlendi. Büyükannemin daha sonra bir oğlu oldu ancak oğlu kendisinden önce vefat etti. Büyükannem ise 2014 yılında vefat etti vefatına kadar sürekli iletişim halindeydik. Bazı sebeplerden dolayı normal avukat bulamadığımız için miras ile ancak 2017 yılında ilgilenmeye başladık. Avrupa'da Avukat firmasının bize kısa sürede önceki avukatların hiçbirinin sunmadığı önemli bilgiler verdiğini söylemek istiyorum. Biz de tüm belgeleri hukuk bürosuna teslim ettik ve 1.5 yıl sonra emlak fonlarını aldık. Daha önceden hem Ukraynalı avukatlarla çalıştık hem de Kanada'da avukat aradık - ancak beklentilerimizi karşılamadılar. Görevinizi layıkıyla yerine getirdiğiniz ve insanların Kanada'da miras almasına yardımcı olduğunuz için Avrupa'da Avukat firmasının tüm avukatlarına minnettarım. Kesinlikle tavsiye ederim!!!

Stephania
 • Stephania

Almanya'da geçirdiğim trafik kazasında eşimin vefatı için tazminat aldık. Cenaze iadesi hakkında bilgi ararken bu şirketi tesadüfen bulduk. Genel müdür, bize iade hizmetlerini ödemeyi ve ardından bu tutarı sigorta şirketinden tazminat olarak almayı teklif etti. Bizim için bu gerçekten bir kurtuluştu çünkü o zamanlar böyle bir maddi kaynağımız yoktu. Hızlı yardım ve hukuksal destek için teşekkürler!

Elif
 • Elif

Ailemiz 16 Ocak'ta büyük bir keder ile yüzleşti. Kız kardeşim Svetlana bir trafik kazasında vefat etti. Trajediden sonraki o korkunç dönemde, Avrupa'da Avukat hukuk bürosu avukatları bize hukuksal destek sağladılar. Cenazenin Ukrayna'ya gönderilmesini organize etmeye yardımcı oldular ve tazminat için evraklarla çalıştılar. Şirketin profesyonel psikoterapisti de bizimle beraberdi. Bu hukuk firması ile işbirliğini tavsiye ediyor ve teşekkür ediyoruz.

Katia
 • Katia

Kocamın Belçika'da ölümünden sonra hayatım trajik bir şekilde değişti. Kalp her şeye dayanabilir ama sevdiği adamı defnetmek her kadın için büyük bir üzüntüdür. Böyle bir trajediden sonra ailemize maddi destek sağladıkları ve bu korkunç kazadan kocamın sorumlu olmadığını kanıtladıkları için Avrupa'da Avukat hukuk bürosunun avukatlarına çok minnettarım. Avukatlar, sigorta şirketinin acenteleriyle çok uzun süre görüştüler. Şimdi, sigorta şirketi tazminat ödediği için çocuklarımızın maddi destek olmadan yaşayabileceği konusunda içim rahat. Ayrıca bir mezar satın almak için de sigorta şirketinden tazminat aldılar. Tekrar teşekkürler.

Gamze
 • Gamze

Annem Polonya'da bir kazada vefat ettikten sonra, cenazesinin Ukrayna'ya gönderilmesi için hiçbir masrafımız olmadı. Avrupa'da Avukat firmasındaki avukatlar geri dönüş hizmetleri için faturayı ödedi ve ardından sigorta şirketinden tüm aile için tazminat almamıza yardımcı oldu. Annemin ölümünden sonra, bu maddi destek tüm aileye çok yardımcı oldu. Süreç boyunca bir psikoterapist ve hukuk danışmanları bizimle birlikte çalıştı. Böylesine zor bir anda yardımları için Avrupa'da Avukat firmasının tüm ekibine teşekkür ederiz.

Ivan
 • Ivan

Polonya'da yasal olarak kalma sürem doldu. Avrupa'da Avukat firması, sınır dışı işleminin iptal edilmesine hızlı ve verimli bir şekilde yardımcı oldu. Gelecekte hukuksal destek almak için bu hukuk bürosuyla tekrar iletişime geçeceğim.

Ali
 • Ali

Yurtdışında çalışıyordum ve yoğunluğumdan dolayı sınırı geçmek için ekstra 1 gün ayırmadım. Bu nedenle Polonya-Ukrayna sınırını geçmeye çalıştığımda 6 ay sınır dışı edildim. Çok sinirliydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Bu yüzden ne yapabilirim diye internette gezinmeye başladım. "Avrupa'da Avukat" hukuk firmasını buldum. Sitelerindeki tavsiyeleri inceledim ve onlardan yardım istemeye karar verdim. "Avrupa'da Avukat" ile işbirliğinin doğru karar olduğuna inanıyorum. Avukatlar her şeyi düzenlemeye yardımcı oldular, bu yüzden tüm belgeleri kendi başıma toplamak zorunda kalmadım. Teşekkür ediyorum! Hukukçuları sınır dışı etmeyi iptal etme konusunda yardımcı olacaklardır!

Zeynep
 • Zeynep