Uluslararası Hukuk Alanında Deneyimli Kadro

Avrupa'da Avukat Hukuk Börüsu Hakkında

Avukatlarımız, uzun yıllara dayanan mesleki tecrübelerinin ardından;

  • Trafik kazası veya iş kazası sonrası azami tazminat miktarının alınmasını,
  • Uluslararası ticari tahkimde uyuşmazlıkların başarılı bir şekilde çözülmesini,
  • Yurt dışında miras davalarının idaresini ve
  • Mirasçıların soy ağacının çıkarılıp bulunmasını garanti etmektedir.

Davanızı maksimum finansal başarı ile ve mümkün olan en kısa sürede nasıl kazanacağımızı çok iyi biliyoruz!

Yurt Dışındaki Sigorta Şirketlerinden Tazminat Alma

Ekibimiz, sigorta şirketlerinden nasıl başarılı bir tazminat talebinde bulunacağını bilir ve geçici sakatlık, uzuv kaybı ve ölümle sonuçlan durumlarda müvekkil veya yakınlarının lehine sosyal sigorta fonları ile müzakere eder. Ukrayna, Polonya, Belarus, Rusya, Çekya ve Kıbrıs’ta temsilciliklerimiz bulunmaktadır.

Deneyimli ekibimiz, Avrupa’da yaşanan trafik kazası sonucu tazminat almanız için çalışma yürütmektedir. Avrupa’da bir trafik kazasına karışanların hepsi – sürücüler, yolcular, yayalar – yaşanan yaralanmalar için sigorta şirketinden tazminat alma hakkına sahiptir.

Ölümcül bir kaza olması durumunda ise ölen kişinin tüm yakınları (eş, anne-baba, kardeş, çocuk, torun) tazminat alma hakkına sahiptir. Her aile üyesi, yakın bir aile üyesinin kaybından kaynaklanan psikolojik travma için de ayrı bir tazminat alacaktır.

Sigorta şirketlerinden tazminat talep etme süresi hafif yaralanmalar için 3 yıl, ağır bedensel yaralanmalar veya ölüm için 20 yıl ile sınırlandırılmıştır.

Dava Kazanılmazsa, Ödeme Yok

Hukuk büromuz, “Dava Kazanılmazsa, Ödeme Yok” temelinde tazminat talepleri için hukuksal hizmetler sunmaktadır. Yani davayı kazanamaz isek herhangi bir avukatlık ücreti talep etmiyoruz.

Alanında uzman avukatlarımız ile gerek yargılama öncesi gerekse yargılama aşamasında tüm hukuki hizmetleri sunmaya hazırız. Ekibimiz, mümkün olan en yüksek tazminat miktarını mümkün olan en kısa sürede almanıza yardımcı olacaktır.

Yurt Dışı Miras Davaları

ABD, Kanada, Asya veya Avrupa’da bir akrabanızı arıyorsanız, profesyonel soy bilimcilerimiz size gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır. Ekibimiz 9 yıldır BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) göçmenlerinin Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya ve Polonya’da akrabalarını bulmasına yardımcı oluyor.

Uluslararası Uyuşmazlıklar ve Tahkim

Avrupa tahkim ve ticaret mahkemelerinde müvekkillerimizi temsil ediyoruz. Avrupa’da Avukat hukuk bürosu avukatları, Avrupa’daki çıkarlarınızı koruyacak ve uluslararası ticari tahkimdeki anlaşmazlığı sizin için en uygun koşullarda çözecektir!

Ekibimizle iletişime geçin. Biz her zaman yanınızdayız!

Avantajlarımız

Neden Avrupa'da Avukat firmasını tercih etmelisiniz?

Avrupa’daki sigorta şirketlerinden tazminat alma, yurtdışındaki miras ve mal paylaşımı davaları, mirasçılar için soy araştırması, uluslararası tahkim gibi birçok hukuki konu Avrupa’da Avukat şirketinin temel ilgi alanlarıdır.

Ekibimizdeki uluslararası avukatlar, hukuk uzmanları, doktorlar, bölgesel temsilciler, danışmanlar, soy bilimciler, çevirmenler, psikiyatristler ve muhasebeciler, dünyanın her yerindeki müvekkillerimizle çalışma neticesinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Bu nedenle Avrupa, Asya, ABD ve Kanada’da haklarınızı nasıl koruyacağınızı ve azami tazminat miktarını nasıl alacağınızı biliyoruz.

1000 +

Kazanılan Dava

Counter Icon
50 +

Avukat

Counter Icon
1000 +

Müvekkil

Counter Icon
40 +

Ülke

HİZMETLERİMİZ

Avrupa, Asya, Kanada ve ABD'deki bireylere ve tüzel kişilere hukuki destek sağlıyoruz.

Yurt Dışındaki Vasiyetname, Miras ve Gayrimenkul Davaları

Avrupa, Asya, ABD, Kanada ve İsrail'de vefat sonrası terk edilmiş mülkün aranıp bulunması ve gerekli hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesi konusunda yeterli deneyime sahibiz.

Avrupa'da Trafik Kazası Tazminat Davaları

Avrupa'daki trafik kazası avukatımız, dava için gerekli tüm belgeleri hazırlamada size yardımcı olacak, mahkemede çıkarlarınızı temsil edecek ve yabancı sigorta şirketinden tazminat almanızı sağlayacaktır.

Avrupa'da Ölümlü Trafik Kazası Tazminat Davaları

Avrupa'daki sigorta şirketleri, ölümlü bir trafik kazası nedeniyle vefat edenlerin aile üyelerine tazminat talep edilmesini mümkün kılmaktadır.

Avrupa'da İş Kazası ve Meslek Hastalığı Tazminat Davaları

Avrupa'da Avukat firmasının avukatları, Avrupa'da yaşanılan iş kazaları ve meslek hastalıkları için sigorta şirketinden tazminat almanıza yardımcı olacaktır.

Uluslararası Tahkim

İşletmeler sürekli olarak yurt dışı ekonomik faaliyetlerini ve buna bağlı cirolarını artırmakta, yeni satış pazarlarına girmekte ve bu kapsamda yurt dışında yeni iş ortakları aramaktadır. Eğer yurt dışındaki partnerleriniz yasalara aykırı davranırsa, Avrupa'daki avukatlarımız imdada yetişir.

Mirasçılar için Soy Ağacı Çıkarma İşlemleri

Hukuk büromuz, 9 yılı aşkın bir süredir yakın akrabaların bulunmasına ve kayıp veya bilinmeyen varislerin izinin sürülmesine yardımcı oluyor.

Yurtdışındaki Kurumsal Anlaşmazlıklar

Şirketin kurulduğu ülke hangisi olursa olsun yöneticiler ve yatırımcılar arasındaki güven, yurtdışındaki işlerin refahı için oldukça önemlidir. Bu güven ve işbirliği bozulduğu takdirde yöneticiler ve yatırımcılar arasındaki kurumsal bir anlaşmazlığın, şirketin potansiyel geliri üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır.

Yurt Dışındaki Alacak Tahsili

Ödenmeyen faturalar, herhangi bir işletmenin mali açıdan zor duruma düşmesine yol açabilir. Özellikle yurt dışında size ödeme yapmayan karşı taraf ile uzun vadeli iş ilişkileriniz varsa, borçlu taraftan alacak tahsil etmek oldukça zor olabilir.

Telif Haklarınızı Dünya Çapında Korumak

Uluslararası telif hakkı yasası, web geliştiricilerinin, müzisyenlerin, sanatçıların, yazarların, fotoğrafçıların ve benzer alanda faaliyet gösteren diğer kişilerin çalışmalarının benzersizliğini ve bu çalışmaların getirebileceği herhangi bir maddi geliri koruma altına alır.

Ofislerimiz

Bizimle iletişime geçin

Hukuki danışmanlık almak istediğiniz alandaki soruları en kısa sürede yanıtlayacağız.

Ücretsiz Danışmanlık