Yurt dışındaki ticari partnerleriniz veya herhangi karşı taraf ile borcunuzu tahsil etme noktasında sıkıntı yaşıyorsanız uluslararası alacak tahsili ve yurt dışı icra takibi konusuna dahil olmuş bulunmaktasınız.

Borçlu tarafın Türkiye dışından olması süreci biraz zorlaştırsa da alacaklarınızı tahsil etmeniz yine mümkündür.

Yurt Dışı Alacak Tahsili

Yurt dışında size ödeme yapmayan karşı taraf ile uzun vadeli iş ilişkileriniz varsa, borçlu taraftan alacak tahsil etmek oldukça zor olabilir. Özellikle ödenmeyen faturalar, herhangi bir işletmenin mali açıdan zor duruma düşmesine yol açabilir. Bu durumda hemen bu alacak sorununa çözüm bulmak istersiniz.

Avrupa’da Avukat uluslararası hukuk bürosu, uzun yıllardır Avrupa’da şirketlere ve şahıslara borç tahsilatı konusunda yardımcı olmaktadır.

Ödeme süresinin üzerinden ne kadar çok zaman geçerse, paranızı geri alma şansınız o kadar az olur. O nedenle tereddüt etmeyin ve Avrupa’da Avukat firması borç tahsilat hizmetleri uzmanlarıyla bugün iletişime geçin.

Uluslararası alacak tahsili için neden hukuk bürosu ile çalışmalısınız?

Yurt dışındaki borç, işletmeniz için aşağıdaki bir takım sorunlara neden olabilir:

  • İşletmeniz için negatif nakit akışı.
  • Ciddi bir finansal kaynak krizi, bir işletmenin normal faaliyetlerine devam etme yeteneğini sınırlayabilir.
  • Çalışanlara maaş ödemesinde gecikme.
  • Tedarikçilere hizmet ve mallar için ödeme yapma imkanı sınırlıdır.

Borçlu 30 günden fazla bir süre ödeme taleplerinize cevap vermezse, durumunuzu Avrupa’da Avukat hukuk bürosu uzmanlarımıza acilen bildirin ve ücretsiz danışmanlık alın!

HİZMETLERİMİZ

Avrupa, Asya, Kanada ve ABD'deki bireylere ve tüzel kişilere hukuki destek sağlıyoruz.

Yurt Dışındaki Vasiyetname, Miras ve Gayrimenkul Davaları

Avrupa, Asya, ABD, Kanada ve İsrail'de vefat sonrası terk edilmiş mülkün aranıp bulunması ve gerekli hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesi konusunda yeterli deneyime sahibiz.

Avrupa'da Trafik Kazası Tazminat Davaları

Avrupa'daki trafik kazası avukatımız, dava için gerekli tüm belgeleri hazırlamada size yardımcı olacak, mahkemede çıkarlarınızı temsil edecek ve yabancı sigorta şirketinden tazminat almanızı sağlayacaktır.

Avrupa'da Ölümlü Trafik Kazası Tazminat Davaları

Avrupa'daki sigorta şirketleri, ölümlü bir trafik kazası nedeniyle vefat edenlerin aile üyelerine tazminat talep edilmesini mümkün kılmaktadır.

Avrupa'da İş Kazası ve Meslek Hastalığı Tazminat Davaları

Avrupa'da Avukat firmasının avukatları, Avrupa'da yaşanılan iş kazaları ve meslek hastalıkları için sigorta şirketinden tazminat almanıza yardımcı olacaktır.

Uluslararası Tahkim

İşletmeler sürekli olarak yurt dışı ekonomik faaliyetlerini ve buna bağlı cirolarını artırmakta, yeni satış pazarlarına girmekte ve bu kapsamda yurt dışında yeni iş ortakları aramaktadır. Eğer yurt dışındaki partnerleriniz yasalara aykırı davranırsa, Avrupa'daki avukatlarımız imdada yetişir.

Mirasçılar için Soy Ağacı Çıkarma İşlemleri

Hukuk büromuz, 9 yılı aşkın bir süredir yakın akrabaların bulunmasına ve kayıp veya bilinmeyen varislerin izinin sürülmesine yardımcı oluyor.

Yurtdışındaki Kurumsal Anlaşmazlıklar

Şirketin kurulduğu ülke hangisi olursa olsun yöneticiler ve yatırımcılar arasındaki güven, yurtdışındaki işlerin refahı için oldukça önemlidir. Bu güven ve işbirliği bozulduğu takdirde yöneticiler ve yatırımcılar arasındaki kurumsal bir anlaşmazlığın, şirketin potansiyel geliri üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır.

Yurt Dışındaki Alacak Tahsili

Ödenmeyen faturalar, herhangi bir işletmenin mali açıdan zor duruma düşmesine yol açabilir. Özellikle yurt dışında size ödeme yapmayan karşı taraf ile uzun vadeli iş ilişkileriniz varsa, borçlu taraftan alacak tahsil etmek oldukça zor olabilir.

Telif Haklarınızı Dünya Çapında Korumak

Uluslararası telif hakkı yasası, web geliştiricilerinin, müzisyenlerin, sanatçıların, yazarların, fotoğrafçıların ve benzer alanda faaliyet gösteren diğer kişilerin çalışmalarının benzersizliğini ve bu çalışmaların getirebileceği herhangi bir maddi geliri koruma altına alır.

Ofislerimiz

Bizimle iletişime geçin

Hukuki danışmanlık almak istediğiniz alandaki soruları en kısa sürede yanıtlayacağız.

Ücretsiz Danışmanlık