Sevdiklerini kaybeden aileler için Portekiz, İtalya, Almanya, Belçika, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve diğer AB ülkelerinde ölümlü trafik Kazası sonucu tazminat alma garantisi veriyoruz.

Avrupa’daki sosyal sigorta kanunu, bir aile üyesinin ölümlü bir trafik kazası sonucu vefatı halinde tazminat talep edilmesini mümkün kılmaktadır. Şirketimiz, Avrupa’da sevdiklerini kaybeden ailelerle uzun süredir başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

İlk olarak gerekli tüm bilgileri kazanın olduğu yerdeki savcılıktan alıyoruz. Ardından ölümlü trafik kazası tazminatını hangi sigorta şirketinin ödeyeceğini size bildiriyoruz.

10 yıldan fazla bir süredir müvekkillerimizin yurt dışındaki güvenilir hukuk bürosuyuz.

Yurt dışında vefat sonrası sigorta şirketlerinin verdiği tazminatlar:

 • Hayata ve sağlığa verilen zararların tazmini;
 • Tıbbi harcamalar için tazminat;
 • Rehabilitasyon hizmetleri için tazminat;
 • Hasta bakımı için tazminat;
 • Seyahat masrafları için tazminat;
 • Sizi tekerlekli sandalyeye mahkum hale getirdiği için tazminat;
  Gerekli ise yeniden eğitim için tazminat;
 • Engellilik için aylık maaş;
 • Yaralanma nedeniyle artan ihtiyaçlar için tazminat;
  Gelir kaybı için tazminat.

Yurt Dışındaki Ölümlü Trafik Kazası Sonrası Tazminat

Bir kişi yurt dışında meydana gelen trafik kazasından sonra vefat ederse, birinci dereceden aile üyeleri aşağıdakiler için tazminat alabilir:

 • Mali destek kaybı,
 • Cenaze masrafları,
 • Psikolojik travma sonrası tedavi masrafları,
 • Destekten yoksun olma tazminatı,
 • Manevi tazminat.

Avrupa’da Avukat hukuk bürosu trafik kazası sonrası hizmetleri

Yurt dışındaki avukatımız, yabancı sigorta şirketlerinden maddi ve manevi tazminatlar konusunda hukuki destek sağlamaktadır.

10 yılı aşkın bir süredir şirketimiz Avrupa’da sevdiklerini kaybeden ailelerin Ölümlü Trafik Kazası Sonrası Tazminat almalarına yardımcı olmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Avrupa, Asya, Kanada ve ABD'deki bireylere ve tüzel kişilere hukuki destek sağlıyoruz.

Yurt Dışındaki Vasiyetname, Miras ve Gayrimenkul Davaları

Avrupa, Asya, ABD, Kanada ve İsrail'de vefat sonrası terk edilmiş mülkün aranıp bulunması ve gerekli hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesi konusunda yeterli deneyime sahibiz.

Avrupa'da Trafik Kazası Tazminat Davaları

Avrupa'daki trafik kazası avukatımız, dava için gerekli tüm belgeleri hazırlamada size yardımcı olacak, mahkemede çıkarlarınızı temsil edecek ve yabancı sigorta şirketinden tazminat almanızı sağlayacaktır.

Avrupa'da Ölümlü Trafik Kazası Tazminat Davaları

Avrupa'daki sigorta şirketleri, ölümlü bir trafik kazası nedeniyle vefat edenlerin aile üyelerine tazminat talep edilmesini mümkün kılmaktadır.

Avrupa'da İş Kazası ve Meslek Hastalığı Tazminat Davaları

Avrupa'da Avukat firmasının avukatları, Avrupa'da yaşanılan iş kazaları ve meslek hastalıkları için sigorta şirketinden tazminat almanıza yardımcı olacaktır.

Uluslararası Tahkim

İşletmeler sürekli olarak yurt dışı ekonomik faaliyetlerini ve buna bağlı cirolarını artırmakta, yeni satış pazarlarına girmekte ve bu kapsamda yurt dışında yeni iş ortakları aramaktadır. Eğer yurt dışındaki partnerleriniz yasalara aykırı davranırsa, Avrupa'daki avukatlarımız imdada yetişir.

Mirasçılar için Soy Ağacı Çıkarma İşlemleri

Hukuk büromuz, 9 yılı aşkın bir süredir yakın akrabaların bulunmasına ve kayıp veya bilinmeyen varislerin izinin sürülmesine yardımcı oluyor.

Yurtdışındaki Kurumsal Anlaşmazlıklar

Şirketin kurulduğu ülke hangisi olursa olsun yöneticiler ve yatırımcılar arasındaki güven, yurtdışındaki işlerin refahı için oldukça önemlidir. Bu güven ve işbirliği bozulduğu takdirde yöneticiler ve yatırımcılar arasındaki kurumsal bir anlaşmazlığın, şirketin potansiyel geliri üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır.

Yurt Dışındaki Alacak Tahsili

Ödenmeyen faturalar, herhangi bir işletmenin mali açıdan zor duruma düşmesine yol açabilir. Özellikle yurt dışında size ödeme yapmayan karşı taraf ile uzun vadeli iş ilişkileriniz varsa, borçlu taraftan alacak tahsil etmek oldukça zor olabilir.

Telif Haklarınızı Dünya Çapında Korumak

Uluslararası telif hakkı yasası, web geliştiricilerinin, müzisyenlerin, sanatçıların, yazarların, fotoğrafçıların ve benzer alanda faaliyet gösteren diğer kişilerin çalışmalarının benzersizliğini ve bu çalışmaların getirebileceği herhangi bir maddi geliri koruma altına alır.

Ofislerimiz

Bizimle iletişime geçin

Hukuki danışmanlık almak istediğiniz alandaki soruları en kısa sürede yanıtlayacağız.

Ücretsiz Danışmanlık